Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest usługą, gdzie celem jest aby Twoja strona internetowa poprawiła swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Wysoka pozycja spowoduje, iż Twoja strona, sklep lub serwis będzie bardzo często znajdowany w Internecie i odwiedzany przez potencjalnych klientów, a co za tym idzie powiększą się twoje zyski. Jesteśmy w stanie stwierdzić, że pozycjonowanie na dzień dzisiejszy jest jedną z najskuteczniejszych i najlepszych promocji strony www w Internecie. Marketing Internetowy skupiony na wyszukiwarce Google: pozycjonowanie połączone z Linkami sponsorowanymi.

Każdego dnia miliony osób odwiedza i przeszukuje Internet używając do tego wyszukiwarki Google w celu odnalezienia odpowiednich informacji o produktach lub usługach. Duża część tych ludzi to Twoi potencjalni klienci. Jednak jeśli twoja strona nie będzie pojawiać się w czołówce wyników, to szanse, że ktoś znajdzie Twoją ofertę maleje do zera i skorzysta niestety z oferty konkurencji. Nie możesz na to pozwolić i dla tego powinieneś skorzystać z skutecznego i nowoczesnego marketingu w wyszukiwarkach, w którym właśnie specjalizuje się nasza firma. Pozycjonowanie strony to gwarancja sukcesu Twojej firmy.

W przeciwieństwie do reklamy masowej, gdzie trafiamy najczęściej do przypadkowych klientów, pozycjonowanie strony WWW pozwala nam na trafienie bezpośrednio do klienta zainteresowanego naszą usługą lub produktem. Istnieje wówczas wysokie prawdopodobieństwo, że odwiedzający Twoją stronę osoby staną się Twoimi klientami, często stałymi przynoszącymi regularny dochód. Pozycjonując swoją stronę WWW masz gwarancję, że trafisz do osób zainteresowanych Twoją działalnością.

Promocja i pozycjonowanie strony internetowej jest stanowczo tańszą usługą w porównaniu do całej rzeszy innych usług reklamowych. Przede wszystkim nie zanika jego działanie po pewnym czasie jak w przypadku ulotek czy reklam wyświetlanych w środkach masowego przekazu. Gwarantujemy zwiększony ruch na stronie i maksymalne zadowolenie z naszej pracy.

Cena pozycjonowania

Rozpoczynając współpracę z naszą firmą nie ponosisz żadnych kosztów! Opłaty pobierane są dopiero po osiągnięciu przez stronę pozycji na pierwszej stronie w Google (TOP20 w przypadku pozycjonowania na skalę ogólnopolską). Czyli nie ryzykujesz tak naprawdę nic i oferujemy Ci tylko gotowe wyniki, a nie żadne obietnice. Cena pozycjonowania strony internetowej jest uzależniona od tego na jaką frazę lub na jakie słowo kluczowe dokładnie strona ma się pojawiać na pierwszej stronie w Google. Jednak często jest tak, że uzyskanie pozycji na pierwszej stronie nie jest aż tak problematyczne jak by to się mogło wydawać, dla tego nasze ceny zaczynają się od 9 zł od frazy. Jeśli masz pytania to skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego formularza bezpłatnej wyceny pozycjonowania.

OPTYMALIZACJA KODU STRONY INTERNETOWEJ

Projektując stronę internetową mamy na uwadze jej bardzo dokładną optymalizację pod względem wyszukiwarek internetowych. Pozwala to na poinformowanie Google na jakie frazy chcemy być wysoko i dzięki optymalizacji uzyskujemy często bardzo zaskakujące wyniki. Nasi programiści tworzą stronę zgodnie z najnowszymi trendami i dzięki temu oferujemy Państwu produkty o najwyższej jakości. Połączenie pozycjonowania z optymalizacją strony WWW pozwala na zdobycie pierwszych pozycji w Internecie.

WARTO BYĆ ŚWIADOMYM:

Google.pl jest najczęściej odwiedzaną i najbardziej popularną wyszukiwarką w Polsce, 98% rynku (Gemius S.A.)
Firma lub przedsiębiorstwo, która pojawia się wysoko lub na pierwszym miejscu w Google traktowana jest jako lider w swojej branży
Druga strona wyników odwiedzana jest jedynie przez 5% internautów

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania twojej strony internetowej w Google – przejdź tutaj

Warto być pierwszym w Internecie (Google)

Jak przedstawia powyższy obrazek, statystyki pokazują, że zdecydowana większość kliknięć po wpisaniu zapytania w Google następuje w 3 do 5 pierwszych stron. Zatem jeśli twoja strona internetowa nie znajduje się w tych wynikach na najbardziej kluczowe frazy, to czas podjąć odpowiednią decyzje i zgłosić się do nas. Dzięki nam twoja strona już po paru pierwszych tygodniach może być w czołowych pozycjach. Jak do tej pory pozycjonowaliśmy setki fraz i wszyscy nasi klienci, a dokładnie ich strony www są jako pierwsi w Internecie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły pozycjonowania. Nie ważne czy twoja strona istnieje już kilka lat, czy też od paru dni (lub może dopiero masz zamiar ją wykonać). Ważne, że z nami w bardzo krótkim czasie będziesz dzięki pozycjonowaniu docierał do setek swoich klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Nasz telefon kontaktowy to 605 038 417