Audyt stron

Audyt strony internetowej lub sklepu internetowego ma przede wszystkim na celu:

  • poprawienie pozycji strony internetowej w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych a przede wszystkim w Google.
  • zwiększenie liczy odwiedzin (zarówno pochodzących z zapytań na które chcemy zwiększyć swoją pozycję, jak również z tak zwanego długiego ogona (ang. long tail)
  • zwiększenie zainteresowania stroną potencjalnych klientów, którzy już pojawili się na Państwa witrynie
  • zwiększenie sprzedaży/pobrania plików, ankiet/rejestracji nowych użytkowników itp. czyli tak zwanej konwersji

Strona, sklep, blog czy serwis społecznościowy powinien posiadać bardzo dużo wskazówek dla robota internetowego Google do jakich internautów chcemy trafić i na jakie frazy chcemy być wysoko. Audyt strony internetowej lub sklepu internetowego jaki przygotujemy dla Państwa witryny będzie posiadał wszelkie możliwe wskazówki, które są niezbędne do idealnego i poprawnego indeksowania strony internetowej.

Wynik audytu strony www:

Po przeprowadzeniu gruntownego audytu strony www otrzymają Państwo audyt w postaci bardzo obszernej publikacji, która zwierać będzie wszystkie zauważone przez nas uwagi dotyczące najróżniejszych problemów i błędów zauważone przez nas na Państwa stronie internetowej oraz dołączone wskazówki jak można poprawić owe błędy.

Audyt strony spowoduje, że dowiedzą się Państwo przede wszystkim:

  • Jak należy przebudować serwis by zwiększyć liczbę odwiedzin pochodzących z popularnych przeglądarek internetowych
  • Jak poprawnie skonstruować zawartość poszczególnych podstron (ze szczególnym naciskiem na teksty, nagłówki, ukryte w kodzie wskazówki dla robota internetowego Google)
  • Jak powinna zostać zmieniona szata graficzna, aby wywoływać pozytywne emocje u odwiedzających.
  • Jakie frazy i słowa kluczowe najczęściej są wpisywane przez internautów, kiedy poszukują oni informacji o Państwa usługach lub produktach.
  • Jak należy budować lub przebudować serwis by nie sprawiał on problemu Internautom w poszukiwaniu najbardziej istotnych z naszego punktu widzenia informacji.

 

Do największych korzyści na jakie wpłynie audyt strony internetowej możemy wymienić:

Zwększenie ilości odwiedzin na stronie, a co za tym idzie większe prawdopodobieństwo sprzedaży produktów lub usług: Jesteśmy w stanie dokładnie powiedzieć Państwu co należy zrobić, aby strona www posiadała wszystkie możliwe elementy wpływające na wyniki w wyszukiwarkach internetowych, a co za tym idzie większa ilość nowych klientów zainteresowanych stroną internetową lub sklepem.

Cel jaki chcemy ostatecznie osiągnąć do dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona www. Jest to jeden z najważniejszych czynników skutecznego marketingu. Na dzień dzisiejszy ponad 75% stron www zawiera różnego rodzaju błędy lub co gorsze nie posiada w swoim kodzie żadnych wskazówek dla robota Google, co w bardzo dużym stopniu utrudnia lub uniemożliwia zaindeksowanie strony.

Poprawny kod źródłowy jest wyjściem do skutecznego i szybkiego pozycjonowania strony www w przeglądarkach internetowych. Połączenie pozycjonowania i poprawny kod źródłowy strony jak i treść strony internetowej napisana w 100% prawidłowo może przynieść tylko i wyłącznie wysokie pozycje w Internecie. Niekiedy TOP 1 na frazy z długiego ogona, co jest bardzo pożądanym efektem.

tematy: audyt strony, optymalizacja stron internetowych, audyty stron, audyt strony www, audyty strony www, audyt stron internetowych, audyt strony internetowej.